סיכום חג החנוכה – משחקים ושחקנים ברחבי הארץ והעולם

כיף לסכם חג שבו הפעלנו המון פעילויות ששוחקו והופעלו ברחבי הארץ והעולם ואנחנו מקווים שבשנים הבאות עוד נגדל ונצמח ונזכה להפעיל עוד המון אנשים מרחוק ומקרוב עם המוצרים שאנחנו מפתחים ומפיצים לשחקנים וללקוחות שלנו.
במהלך החנוכה (וקצת לפניו גם) זכינו שעשרות אלפי שחקנים שיחקנו, נהנו (וגם למדו) מהמשחקים והמוצרים שלנו. ולהלן סיכום קצר:

OrQuiz – משחק טריוויה רב משתתפים בשילוב מנחה בזום

הזכיינים של מוצר הטריוויה שלנו OrQuiz הפעילו במהלך החג עשרות חידונים ומשחקים לאלפי אנשים. כיף לראות את התנועה והמשחקים באתרים השונים שהפעילו את המשחקים.

לאורך החג דאגנו לתחזק ולתפעל את המערכת ולהוסיף פיצ'רים נוספים שעלו תוך כדי משחקים על מנת לשכלל ולהפוך את OrQuiz למוצר שיתן מענה למגוון רחב של צרכים ומשחקים בתחום הטריוויה והפעילות און ליין.

בכמות גדולה כל כך של שחקנים חשוב לשמר וליצב את המערכת, ולהוסיף פיצ'רים ורכיבים שיגרמו למשחק להיות יעיל יותר ונח יותר למשתמשים. גם הפידבק שקיבלנו מהזכיינים היה משמעותית טוב והיה דגש על השיפורים בביצועים שהורגשו. ואיך הפיצרים החדשים עזרו להם להפעיל את המשחקים בצורה יעילה יותר.

הזכיין שלנו חווית התנ"ך שמפעיל משחקים בנושאים שונים ברחבי הארץ, הפעיל בכל ערב משחק פתוח לציבור הרחב במסגרת המיזם בית מדרשת"י ובשיתוף של ערוץ 7, את המשחקים שם הגיש מתן צור מאנדרדוס. והיו משפחות שחזרו יום אחרי יום להתמודד, לענות ולשחק במשחק.
ובנוסף רשויות, מתנס"ים ישובים ועוד רכשו ושיחקו במשחקים. בכל פעם בנושאים שונים.

הזכיינית שרית ברנס הפעילה את המשחק ברשויות שונות והגיעה בכל יום (לפעמים כמה פעמים ביום) לכל השחקנים באמצעות המשחק שלנו. ההנחיה של שרית שמשולבת בתוך המשחק מוסיפה ערך מוסף, והשאלות הנהדרות ששרית מחברת יצרה המון חיבור של האנשים אל האווירה והמשחקים.

שרית ברנס רגע לפני חידון OrQuiz
שרית ברנס רגע לפני חידון OrQuiz

פורמט מיוחד שהומצאה במיוחד בחג הזה הוא חידון מותאם לרשויות על התוכן של הרשות עצמה, שאלות של ראש המועצה, משחקים ממאגר המשחקים שלנו שקשורים למועצה או לישוב, וכמובן פעילות והוספת גאוות יחידה לתושבי המועצה או העיר. בוידאו ניתן לראות את משחק הטריוויה שהעברנו לקרני שומרון, המשחק מתחיל עם שאלת ראש המועצה ובכמה מקומות שהעברנו ראש המועצה היה פעיל ועלה כמה פעמים "לשידור" תוך כדי המשחק.
את השאלות והתוכן שרית יצרה ביחד עם נציגי המועצה.

חידון עירוני לדוגמה משחק טריוויה על המועצה – קרני שומרון

שרית גם יצרה התאמה מיוחדת במינה למשחק הטריוויה הרגיל שעם פיתוחים שהוספנו במיוחד בשבילה יצרו משחק חדש בשם "אתגר החנוכה" האתגר בנוסף לפעילות הרגילה של שאלות ותשובות מאתגר את השחקנים במשחקים מותאמים ממחולל המשחקים שלנו שעולים במקום שאלות.
ובנוסף מאפשר לשחקנים להעלות תכנים ולשלוח אותם לשרית תוך כדי המשחקים ולקבל ניקוד על ביצוע המשימות.
צפו בתוצרי "אתגר חנוכה" שיצרו השחקנים בחידון שהתקיים.

הדגמה לחידון על הניסים לחנוכה – שרית ברנס

משחקי OrQuiz טריוויה נוספים ששרית הפעילה (לפני חנוכה ובחג) היו בנושאים נוספים על חנוכה. משחק טריוויה זהירות בדרכים ומשחק טריוויה בנושא איכות הסביבה.

חידון טריוויה אינטראקטיבי OrQuiz בנושא זהירות בדרכים מאושר ע"י הרלב"ד

שני זכיינים נוספים הפעילו משחקי טריוויה של OrQuiz בחנוכה וגם הם קיבלו מחמאות וליווי צמוד מהחברה להצלחת המשחקים והפעילות שהם מכרו.

אחד הזכיינים אייל ניידורף הפעיל חידונים לבתי ספר והמחמאות זרמו והיה כיף לראות איך הפלטפרומה עם שאלות ומנחה מוצלח מצליחה להעביר את השחקנים חוויה ממש מיוחדת. אייל מתכנן לחבר ולבנות חידונים גם לגלאי תיכון ולחדרי מורים. ויש לו תוכניות מצויינות להמשך.

אייל נידורף מעביר משחק טריוויה רב משתתפים OrQuiz
אייל נידורף מעביר משחק טריוויה רב משתתפים OrQuiz

מערכת OrQuiz ממשיכה ומשתכללת ועם השיפורים היא גם הופכת נגישה יותר וקלה יותר להפעלה למנחה שמעביר את המשחק.

שני משחקי טריוויה ואתגרים יומיים

במסגרת המוצר שלנו שמאפשר לשחקנים להכנס בכל יום למשחק ולהשתתף באתגר, לענות על שאלות, לפתור חידות ולענות בכל יום בשעה מסויימת על האתגר פיתחנו שני משחקים סביב חג החנוכה.

משחק לצמאה – משחק יום יומי בהשתתפות עשרות אלפי בני נוער מרחבי הארץ והעולם, תלמידות ותלמידים בכיתות ז-יב השתתפו באתגר, למדו נושא מספר התניא, צפו בסרטי לימוד לנושא היומי, ענו על שאלות ופתרו את האתגר היומי. וזכו בפרסים שווים במיוחד.

צילום מסך מהמשחק היומי של צמאה
צילום מסך מהמשחק היומי של צמאה

משחק כוח בנג'י טריוויה רב יומית – בכל יום מימי החנוכה נפתח חידון בשעה 16:00 עד לשעה 20:00 ומאות משפחות מבנימין השתתפו באתגר וזכו בפרסים. בכל יום השחקנים פתרו חידות, ענו על שאלות טריוויה ומלאו משימה יומית מדהימה.

התוצרים והמשימות שביצעו המשפחות ממש מרגשים ויפים, ושמחנו כל כך לראות איך מוצר שלנו מצליח לגרום לאנשים אושר ושמחה בחג.

צילום מסך מהפעילות היומית כוח בנג'י שפיתחנו עבור מתנ"ס בנימין
צילום מסך מהפעילות היומית כוח בנג'י שפיתחנו עבור מתנ"ס בנימין

משחקים ופעילות במחולל המשחקים לכיתה של החברה

במהלך החג אתר סרוגים הפעיל בכל יום אולפן במשאית השקופה, המשאית נדדה ברחבי הארץ ובכל מקום שאליו הגיע התקיימה תחרות בין שתי קבוצות. החבירם מסרוגים השתמשו במחולל משחקי הקבוצות שלנו, והפעילו תחרות טריוויה בין הקבוצות.
צפו בחלק מהמשחקים בדף הפייסבוק של סרוגים>> (בערך בדקה 58)

צילום מסך מעמוד הפייסבוק של סרוגים
צילום מסך של משחק הטריוויה לקבוצות חברת CloseApp חידון באולפן
צילום מסך מעמוד הפייסבוק של סרוגים
צילום מסך של משחק הטריוויה לקבוצות חברת CloseApp חידון באולפן
משחק השבת לחנוכה ומשחקי סביבון וירטואלי

במשחק השבת ישנן משחקי בונוס מיוחדים לחגים, והמשחקים לחנוכה זכו השנה לאלפי שחקנים שנכנסו ונהנו, המשחק הפופלרי ביותר בשנה זו היה משחק הסביבון הוירטואלי, משחק סביבון דיגיטלי שבלחיצת כפתור מסתובב ונופל.
משחק נוסף שזכה להרבה כניסות הוא משחק הצביעה המיוחד שהפקנו לחנוכה>>

בנוסף סדרת משחקים שפיתחנו עבור ארגון חל"ד וארגון זהות, שוחקו והועברו בזום ובאופן פיזי היכן שהתאפשר למאות כיתות ברחבי הארץ.

משחק החנוקליק – משחק טריוויה מוזיקאלי וידע כללי

חנוקליק – משחק הידע המדהים שהפקנו עם תחנת הרדיו קול חי ותחנת הבת קול חי מיוזיק. משחקים מדהים שצבר נתונים שלא יאומנו. התגובות שהרדיו קיבל על המשחק יוצאות מן הכלל. ואנחנו שמחים שיש לנו חלק ביצירה הנפלאה הזו.

צילום מסך ממשחק החנוקליק
צילום מסך ממשחק החנוקליק

כיף לסכם חג בנימה חיובית ומוצלחת. ואנחנו מקווים שבשנה הבאה נגדיל ונספק את המוצרים שלנו לעוד מליוני אנשים שיהנו מחוויה משחקית מסוג מהנה ומיוחד.

אודות עמי חניא

מתכנת אפליקציות ומשחקים ב-html5 , אפליקציות מובייל (IOS, ANDROID), אפליקציות ווב, ומשחקים למגוון פלטפורמות. מנכ"ל ובעלים של חברת CloseApp יזם במזמים שונים ובחברות סטארטאפ. בעלים של תיאטרון מופאש :)

פורסם ב-12/18/2020,ב-Uncategorized. סמן בסימניה את קישור ישיר. השארת תגובה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: