פיתוח מערכת משחקים עבור זהות – משחקים לכיתה

החלום של כל מפתח הוא להתחיל את הפיתוח מחדש. אז הוא בטוח שהוא יעשה הכל כמו שצריך. ישפר איפה שצריך שיפור וישנה איפה שצריך לשנות.
זכינו בתקופה האחרונה לחדש כמה פרוייקטים ישנים (בני מעל לעשור) והמרכזי בהם הוא מערכת המשחקים לכיתה שפיתחנו עבור זהות Zehut.
המשחקים שפותחו בעבר ב-פלאש נכתבו מחדש ב-HTML5.
ומערכת ניהול השאלות שנכתבה ב-ASP עברה גם היא חידוש ונכתבה בצורה מודרנית ונכונה יותר.
מוזמנים לצפות בסרטונים של המשחקים החדשים ומערכת הניהול.

משחק הפיצוחים:

משחק פיצוחים לכיתה שפותח על ידי חברת CloseApp עבור זהות. המשחק מאפשר במערכת הניהול ליצור שאלות בעלות תשובה של מילה אחת או יותר. השחקנים בוחרים אות מלוח הפיצוחים, והמערכת מעלה להם שאלה שהתשובה שלה מתחילה באות אותה בחרו. המפעיל בוחר את האות והשאלה מוצגת. הקבוצה מקבלת את השאלה וצריכה למצוא את המילה שהיא התשובה הנכונה. אם הקבוצה עונה נכון היא זוכה במשבצת אותה בחרה. במידה ולא ענתה נכון השאלה עוברת אל הקבוצה השניה. במידה ושתי הקבוצות לא ענו נכונה המשבצת לא תשוייך לאף אחת מהקבוצות. הקבוצה המנצחת היא הקבוצה שיוצרת רצף של משבצות בצבע שלה מלמעלה למטה או משמאל לימין. המשחק פופלרי מאוד בכיתות שנהנות לשחק אותו. ועם מערכת יצירת השאלות אפשר ליצור משחקים בקלות ובמהירות. צפו במשחק בפעולה בסרטון שלפניכם. המעוניינים להזמין מערכת המשחקים לכיתה מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר: https://closeapp.co.il/contact-us/ נשמח לפתח גם עבורכם משחקים מדהימים.

משחק פיצוחים לכיתה CloseApp

משחק טרוויה:

משחק טרוויה למשחק בכיתה שפותח על ידי חברת CloseApp עבור זהות. בסרטון אפשר לצפות בסרטון טרוויה שפיתחנו וניתן לשחק אותו בכיתה בתחרות בין קבוצות. המשחק הינו תחרות בין שתי קבוצות (או יותר) שצריכות לענות על שאלות. לכל קבוצה יש זמן למעלה על השאלה (בבחירת המפעיל), ושלושה גלגלי הצלה שהיא יכולה להשתמש בה. גלגל חמישים חמישים (50/50), גלגל חבר טלפוני, וגלגל רמז. לכל שאלה שעולה יש 4 תשובות אפשריות (או פחות) והקבוצה צריכה לבחור את התשובה הנכונה. המפעיל יוצר את השאלות במערכת יצירת השאלות המיוחדת שפיתחנו. ולכל שאלה ניתן לבחור בתמונה או וידאו שיעלה לפני השאלה עצמה. השחקנים צופים, עונים על השאלה וצוברים נקודות. בסיום השאלות או בבחירת המנחה המשחק מסתיים ומוצגים המנצחים. צפו במשחק בפעולה בסרטון שלפניכם.

משחק טרוויה לכיתה CloseApp

מערכת ליצירת המשחקים:

הסבר על מערכת המשחקים שפותחו על ידי CloseApp עבור זהות. במערכת המשחקים המפעילים יוצרים שאלות מסוגים שונים, וכמובן גם תשובות. לכל שאלה ניתן להוסיף קבצי מדיה מסוג תמונה או וידאו. לאחר מכן בוחרים שאלות ומחברים אותם לסוג המשחק. המשחקים הקיימים כיום במערכת הם: משחק פיצוחים, משחק טרוויה, משחק גלגל המזל / איש תלוי ומשחק איקס עיגול. ובקרוב יצטרך משחק מונופול כיתתי. כל המשחקים מבוססים על משחק בכיתה ותחרות בין שתי קבוצות או יותר בהתאם לסוג המשחק. הקבוצות עונות על השאלות וזוכות בנקודות או בהתקדמות בתוך המשחק. מנהלי המשחקים יכולים לשתף שאלות עם מנהלים אחרים ובאמצעות שיתוף ליצור אין ספור משחקים מהנים ומלמדים לכיתה. צפו במערכת יצירת השאלות והמשחקים בפעולה בסרטון שלפניכם.

מערכת יצירת וניהול משחקים לכיתה CloseApp

תודה לכל העוסקים במלאכה בחברה:

רחלי גולן ואלעד גסנר על ניהול הפרוייקט.
ישי ברג, לוטם וענונו ומור בסן על כתיבת מערכת ניהול המשחקים
ולתהילה על העיצוב

המעוניינים להזמין מערכת המשחקים לכיתה מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר: https://closeapp.co.il/contact-us/ נשמח לפתח גם עבורכם משחקים מדהימים.

מסך נצחון משחקים לכיתה חברת CloseApp עבור זהות

אודות עמי חניא

מתכנת אפליקציות ומשחקים ב-html5 , אפליקציות מובייל (IOS, ANDROID), אפליקציות ווב, ומשחקים למגוון פלטפורמות. מנכ"ל ובעלים של חברת CloseApp יזם במזמים שונים ובחברות סטארטאפ. בעלים של תיאטרון מופאש :)

פורסם ב-02/23/2020,ב-Uncategorized. סמן בסימניה את קישור ישיר. 3 תגובות.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: