המוצרים של CloseApp

CloseApp מפתחת ללקוחות פרוייקטים על פי דרישה. עם זאת יש לחברה מוצרי תוכנה עצמאיים שניתן לקנות ולהתאים לצרכים שלכם:

מחולל המשחקים MalGames

מחולל משחקים חדשני לחינוך ולמידה

מחולל משחקים חדשני ומהיר שמאפשר לכם ליצור משחק עם עולמות התוכן שלכם בקלות ובמהירות.
במחולל למעלה מ-25 תבניות ואת התוצרים ניתן להפיץ ולהטמיע בכל פלטפורמה ו-LMS.
לפרטים נוספים על המחולל לחצו כאן >>

בינגו אינטראקטיבי

2.בינגו און ליין –
מערכת בינגו מדהימה הבנויה על בסיס הרשת ומאפשרת לשחקנים לשחק בינגו ללא צורך במנחה. פעילות הבינגו מתאימה לכל מטרה ותוכן שתרצו להעביר.

לאתר של בינגו אינטאקטיבי

איך זה עובד?

 • שלב ראשון – תוכן! – נציגי החברה ישבו אתכם ויבינו את צרכי התוכן שאתם מעוניינים להעביר.
 • שלב שני – כתיבת שאלות ותכנים למנחה – המנחה מצולם בוידאו ויכול להיות מנחה אמיתי /בובה / איור / סאונד בלבד או כל מדיה אחרת שעולה על דעתכם. המנחה מדריך על המשחק, שואל את השאלות ומעביר קטעי ידע ותוכן לקהל המשתתף במשחק.
 • שלב שלישי – התאמת העיצוב והפיתוח – אנחנו רוצים שהמוצר שלכם יראה מליון דולר, ולכן אנחנו מתאימים לכם עיצוב ברוח התוכן שאתם רוצים להעביר.
 • שלב רביעי – פיתוח – המתכנתים הכשרוניים של CloseApp יטמיעו את חומרי הוידאו, השאלות וקטעי התוכן במשחק.
 • שלב חמישי – מתחילים לשחק! – אתם יכולים להפיץ את המשחק שלכם לציבור הרחב בחינם או בתשלום לפי משחק. התכנים והמשחקים מופעלים ללא צורך בהגעה פיזית למקום המשחק וכולם נהנים.

משחק לדוגמה שפיתחנו בינגו ארץ ישראלי ואם תרצו לראות איך זה פועל תוכלו לצפות בדמו שלנו: דמו משחק בינגו לבית הספר
המשחק בינגו ארץ ישראלי פותח על ידנו בשיתוף תאטרון אבני דרך והוא מתאים לבתי ספר, כמשחק לקייטנות, הפעלה לקהילה ולכל פעילות שמחפשת משחק להפעלה של הרבה קהל.
במשחק יכולים לשחק עד 400 איש בבת אחת. המפעיל צריך להרשם, להדפיס לוחות ולהעביר את השאלות וההדרכות של מנחה הוידאו.
עד היום בינגו ארץ ישראלי שוחק עשרות פעמים והלקוחות מרוצים ואוהבים את המשחק.
משחק נוסף לדוגמה הוא  בינגו ירושלמי שמיועד למבוגרים ונוער אפשר – צפו בפתיח ל- בינגו ירושלמי גם הוא כמו בינגו ארץ ישראלי צובר הצלחה ומחמאות.
ולרגל חגי תשרי הפקנו משחק בינגו מיוחד לבתי ספר יסודיים בשם בינגו חגי תשרי סמי הגבאי שואל ומלמד את הילדים על החגים (ראש השנה, יום כיפור, סוכות ושמחת תורה) ומעביר את הלימוד בצורה חוויתית ומהנה.
סביבינגו משחק בינגו לחג החנוכה – משחק אינטראקטיבי למשפחות ולבתי ספר – המשחק מספר על אור איתן, ילד שנוסע בזמן ומגיע לתקופת המכבים. על מנת לחזור לזמננו אור איתן צריך לענות על שאלות בנושאי חנוכה וגבורת המכבים. צפו בפתיח למשחק סביבינגו
אז אם יש לכם תוכן שאתם רוצים להעביר, להרבה אנשים ובכמה מקומות בו זמנית. דברו איתנו ותוכלו לרכוש את משחק הבינגו ואת מערכת הבינגו של חברת CloseApp.


פיתוח משחקי טאבלטים וניווט

3.CloseAppGames – משחקי טאבלטים
משחקי טאבלטים המתאימים למוזאונים ומרכזי מבקרים, להפעלות בבתי ספר ברחבי הארץ ולכל מי שמחפש להעשיר את המקום שלו בתוכן אינטראקטיבי יחודיי.

איך זה עובד?

 • שלב ראשון – פגישת הכרות – צוות התוכן של CloseAppGames יגיע אליכם ויכיר את המקום ואת הפעילות שלכם, ביחד אתכם ועם אנשי התוכן שלכם נחשוב על המשחק המתאים ביותר והסיפור המיוחד שלכם.
 • שלב שני – כתיבת אפיון וסיפור – על מנת שהמשחק והסיפור יהיו מושלמים אנחנו מעסיקים כותבים מובחרים וכשרוניים שיתפרו את הסיפור המוצלח ביותר למשחק הטאבלטים שלכם. הכותבים יחשבו על הסיפור, על התחנות שיעברו השחקנים ועל המשחקים שאותם ישחקו בכל תחנה.
 • שלב שלישי – צילום והפקת תכנים – אנחנו מנצלים את כל היכולות של המכשירים החכמים- ואת סיפור המסגרת של המשחק שלכם אנחנו מצלמים ומעבירים בקטעי וידאו שבהם יצפו השחקנים וילמדו את עלילת המשחק ואת המטרה שלהם.
  בנוסף המעצבות והמעצבים המקוריים שלנו יצרו עיצוב מיוחד ומותאם למשחק שלכם.
 • שלב רביעי – פיתוח המשחקים – המתכנתים שלנו יעבדו על המשחקים ועל חיבור כל התכנים לחבילה אחת שתעבוד על הטאבלטים או המכשירים הניידים של המבקרים שלכם.
 • שלב רביעי – משחקים! – אתם מקבלים את המשחק ומפעילים אותו במרכז המבקרים שלכם. התגובות הנדהמות ימהרו להגיע, ואיתם המבקרים הרבים שיפקדו את המקום בשביל לחוות את האטרקציה החדשה.

ניתן לראות משחקי טאבלטים וטלפונים חכמים שפיתחנו כדוגמת משחק גץ ו-בונים את גוש קטיף ועוד משחקים נוספים שנוכל לשלוח אליכם באופן פרטי.
רוצים לשדרג את מרכז המבקרים? רוצים שהמוזיאון שלכם יהיה אטרקטיבי? דברו איתנו


פיתוח משחקי תוכן ולמידה

4.משחקי תוכן לכל מטרה –
ב-CloseApp פיתחנו לאורך השנים מאוד משחקי HTML5 המותאמים לכל המכשירים ובנויים בטכנולוגיות חדשניות. המשחק שאותם אנחנו מציעים כאן הם משחקים "בסיסיים" כגון משחק הזכרון, תפזורת, תשבץ, מתיחת קו, משחקי גרירה (DRAG AND DROP), איש תלוי, השלמת מילים, גימטריה, כתב סתרים ומשחקי טרוויה שונים.

איך זה עובד?

רוצים להוסיף חווית משחק לאתר שלכם? לתת לתלמידים שלכם לשחק ולהשתמש באתר? לקדם את המותג שלכם? פנו אלינו ובזמן קצר ובמחיר אטרקטיבי תוכלו להעלות משחקים לאתר שלכם.

%d בלוגרים אהבו את זה: